timthumbW 12 kolejce I ligi Chojniczanka podejmowała na własnym boisku GKS Katowice. Pierwsze 25 minut to znaczna przewaga Chojniczan co doprowadziło do strzelenia bramki. Kolejne minuty to przebudzenie drużyny z Katowic, która zaczęła grać “swoją piłkę”. W wyniku czego strzela bramkę i do szatni oba zespoły schodzą przy stanie 1-1. Druga połowa to ponowne ataki Chojniczanki. Do strzelenia brakuje ostatniego podania lub dobrze broni bramkarz gości. Do końca wynik nie uległ zmianie i 1 punkt dla gospodarzy stał się faktem. W drużynie można a nawet trzeba wyróżnić Karola Ziąbskiego 94’. Popularny “złoty” zagrał 61 minut i był najlepszym zawodnikiem meczu.